Часті питання

1.      Питання: Чи потрібно реєструватись на сайті?
Відповідь: Для того щоб здійснити замовлення реєструватись на сайті не обов'язково.

 

2.      Питання: Тоді для чого мені реєструватись?
Відповідь: Реєстрація на сайті дасть вам змогу користуватись накопичувальними і постійними знижками. Бачити історію своїх замовлень. Інакше у вас буде можливість скористатись тільки знижкою від суми замовлення.

 

3.      Питання: Я не можу зареєструватись на вашому сайті.
Відповідь: При реєстрації ви повинні вказати ваш дійсний e-mail, на нього повинен прийти лист з підтвердженням реєстрації. Крім того всі поля форми для реєстрації повинні бути заповнені. Можливо таке, що ім'я користувача (логін) або e-mail вже зайнятий, про це вам буде вказано. Якщо це так, то ви вже проводили реєстрацію у нас на сайті. Шукайте в себе на пошті нашого листа для підтвердження реєстрації.

 

4.      Питання: Як мені скористатись накопичувальною знижкою?
Відповідь: Знижка буде автоматично вам прораховуватись, коли ви будете робити замовлення. Для цього вам необхідно робити замовлення попередньо авторизувавшись на сайті.

 

 

6.      Питання: Я оформила замовлення, але менеджер прислав мені суму без знижки.
Відповідь: Скоріш за все ви робили замовлення не авторизувавшись на сайті. В такому випадку вам буде нарахована знижка тільки від суми замовлення. крім того, ця сума не буде додана до ваших балів для розрахунку накопичувальної знижки.

 

7.      Питання: Раніше в мене була постіійна знижка, вона буде враховуватись?
Відповідь: Так, всі клієнти, які мали знижку і надалі будуть нею користуватись, але для цього перед початоком роботи не забудьте авторизуватись на сайті.

 

8.      Питання: Як здійснюється оплата замовлення в вашому магазині?
Відповідь: Після збирання Вашого замовлення з Вами за номером телефону який Ви вказали, зв'яжеться наш менеджер і скине СМС з реквізитами для оплати

 

9.  Питання: Як здійснюється доставка замовлень?
Відповідь: Під час оформлення замовлення Ви повинні вибрати транспортну компанію якою бажаєте отримати своє замовлення