Однотонний

Filter
Сортувати у порядку збільшення

Позиції 1-12 з 498

на сторінці
Відобразити як Таблиця Список
Filter
Сортувати у порядку збільшення

Позиції 1-12 з 498

на сторінці
Відобразити як Таблиця Список

Дуже часто для рукоділля використовуються атласні стрічки. Цікавий факт полягає в тому, що стрічки використовувалися нашими предками ще в давнину для декорування одягу та предметів побуту. Звичайно, тоді для виготовлення стрічок використовувалися інші нитки – недорогі рослинні волокна, які стали прообразом сучасних стрічок. Тоді стрічки застосовували для декору зачісок – їх вплітали в коси, обв'язували навколо голови або кріпили до обруча.

Як купити однотонну атласну стрічку

В асортименті нашого магазину є стрічки завтовшки від 0,3 до 5 см, що підійде для будь-якого хобі. У мотку в середньому йде 33 метри, всі кольори мають нумерацію. Заходячи на карту товару, просто вкажіть потрібний вам відтінок. При замовленні за допомогою телефону ви можете назвати як колір, так і його номер. Товари представлені у цій категорії, належать одному виробнику та розрізняються лише шириною самої стрічки.

Красива однотонна атласна стрічка.

Якщо вам потрібна стрічка для творчості, ви можете купити її оптом чи в роздріб у нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо вам доставку по всій Україні, включаючи Київ, Харків, Одеса Чернівці. У нашому каталозі у картці кожного товару є короткий огляд, що включає вартість та технічні характеристики (ширину, розмір стрічки мотку).